פרסום בערוץ 12​

ערוץ 12 – מדורת השבט החדשה של ישראל

שוק התקשורת הישראלי חווה שוק רציני עם פיצול ערוץ  2 לערוצים 12 ו-13 ומעברו של ערוץ 10 לאפיק 14. פיצול זה משפיע בצורה דרמטית על שוק הפרסום הישראלי. עד הפיצול כל חברה אשר רצתה לפרסם בטלוויזיה ידעה כי ערוץ 2 הוא מדורת השבט הישראלית ובו הכי משתלם לפרסם. כך ערוץ 2 תפס חלק ניכר מהתרבות הישראלית והשפיע עליה בצורה דרמטית. והנה הפיצול מעלה סימני שאלה רבים ובראשם מהי מדוברת השבט החדשה והיכן כדאי לפרסם בכדי לבלוט ולהגיע לקהל לקוחות רחב ככל הניתן. נראה כי מתחילה להתגבש ההבנה כי ערוץ 12 הוא מדורת השבט החדשה וכי רבים פותחים את הטלוויזיה קודם כול באמצעות ערוץ זה. כך פרסום בערוץ 12 הפך למבוקש ביותר ורבות מהחברות בוחרות לפרסם קודם כול בערוץ זה. כמובן שלערוץ 13 ישנן תכניות מצוינות אך נראה כי בסך הכול ערוץ 12 מתעלה על 13 לפחות בחודשים הראשונים להפעלתם של ערוץ זה.

פרסום בערוץ 12 – חכמה ותעוזה המתכון להצלחה

אך גם פרסום בטלוויזיה יש לעשות בחכמה ואין זה משנה אם אנחנו מפרסמים בערוץ 12 או 13. בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עלינו לבצע את הפרסום בצורה חכמה. לא רק זאת ידועה האמרה כי המעז מנצח ונראה כי גם בטלוויזיה אמרה זו נכונה ביותר. אם אתם רוצים להפיק פרסומת שתשאיר חותם אמתי ושעליה כל המדינה תדבר אתם צריכים להעז ולצאת מאזור הנוחות שלכם. פרסומת מקורית היא בעלת ערך עצום המעניקה לחברה שלכם חשיפה עצומה ויכולה לשנות את כול המאזן הכלכלי של החברה שלכם. תעוזה היא מפתח להצלחה גם בעולם הפרסום ויעידו על כך מאות פרסומות נועזות אשר שינו את שוק הטלוויזיה והפרסום מן הקצה אל הקצה. אם אתם רוצים חברה נועזת ופורצת גבולות פנו אל גאיה זוהר ולא תתחרטו.

פרסום בערוץ 12 – גם אותו כדאי לבצע עם גאיה זוהר

גאיה זוהר נמצאת בשוק הטלוויזיה מזה שנים רבות והיא הותירה חותם אמתי באמצעות שלל פרסומות מעניינות ומקוריות. אצל גאיה תקבלו יחס אישי לצד רעיונות מקוריים וייחודים. אנו גאים בליווי המקצועי שלנו ומעניקים לכל חברה את מלוא תשומת הלב. הפרסומות שלנו מבוססות על מחקר מעמיק ואנו הופכים כל אבן בכדי למצוא את הפתרונות הטובים ביותר לחברה שלכם ולהפקת הפרסומת שלכם. פנו אל גאיה זוהר ותקבלו את הפרסומת הטובה בשוק וזאת הבטחה. 

let's talk

מגדל אלון 1 קומה 3  –יגאל אלון 94 תל אביב | 

טלפון 03-3036161 | פקס 079-5551532

שלח

שם:

שדה חובה

תודה רבה!
פנייתך התקבלה בהצלחה

טלפון:

שדה חובה

נבנה ע"י קידום פלוס

יש לך שאלה?

יגאל אלון 94 תל-אביב

מגדל אלון 1 קומה 3

טלפון 03-3036161

פקס 079-5551532

03-3036161        |

facebook