פרסום בערוץ 10​

מדוע כדאי לכם לפרסם בערוץ  10 ?

ישנם מדיומים רבים לפרסום, כולם טובים וכולם מוצלחים, די אם נזכיר את הרדיו את העיתונות ואפילו את האינטרנט. כל אחד מהפלטפורמות הללו מחזיקה ביתרונות ובחסרונות ואנו כמפרסמים וכחברות המבצעות פרסום חייבים להיות מודעים ליתרונות וחסרונות אלו. אך ככל שכבודם של פלטפורמות אלו מונח במקומם לא ניתן להתעלם כי אף אחת מהן אינה משתווה לפרסום בטלוויזיה. הטלוויזיה היא עדיין המדיום החזק ביותר לפרסומות והיא המשפיעה ביותר על הציבור הישראלי. אם אתם רוצים שידברו על הפרסומות שלכם אתם חייבים שהם יופיעו בטלוויזיה. באמצעות הטלוויזיה ניתן להגיע למיליונים מאזרחי ישראל וניתן להשאיר חותם גדול על הציבור הישראלי. כל פרסום בטלוויזיה אינו יכול להתבצע ללא פרסום בערוץ 10. ערוץ 10 הינו סמל לאיכות ולטלוויזיה ברמה גבוהה ויש לו קהל צופים נאמן המצביע כל הזמן בשלט ואינו מוכן לנטוש את הערוץ הזה. על כן מסע פרסום שלא יפרסם בערוץ 10 יזניח אנשים רבים ויאבד קהל צופים יקר לקמפיין שלכם. על כן פרסום בערוץ 10 הוא מחויב המציאות ויש לקחת זאת בחשבון כאשר מחליטים היכן לפרסם.

פרסום בערוץ 10 – לא רק בשעות הפריים טיים

כאשר אנחנו חושבים על פרסום בטלוויזיה ובערוץ 10 אנחנו חושבים על תכניות כמו החדשות, גב האומה, פנים אמתיות, ועוד תכניות המככבות בפריים טיים של ערוץ 10. ואכן פרסום בערוץ זה מחייב גם פרסום בפריים טיים, אך אין לראות בפרסום בפריים טיים את הכול. יש לפזר את הפרסום גם בשעות אחרות שיכולות להתאים למותג שלכם. כך לדוגמא אם אתם מפרסמים חיתולים לתינוקות הרי שפרסום בשעות הבוקר יכול להיות לא פחות אפקטיבי ואף יותר מאשר פרסום בפריים טיים וזאת מכיוון שאימהות בחופשת לידה צופות בטלוויזיה בעיקר בשעות הבוקר. על כן הפרסום בערוץ 10 חייב להיות חכם מאוד ולהיעשות בתשומת לב רבה בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בגאיה זוהר פרסום חכם, על כן אתם מוזמנים לפנות אלינו לשמוע עוד על החברה.

פרסום בערוץ 10 – עשו זאת באמצעות הטובים בשוק גאיה זוהר

גאיה זוהר היא חברה מובילה בשוק הפרסום הישראלי והדבר ניכר באלפי הפרסומות שהחברה הפיקה לטלוויזיה. החברה חרטה על דגלה שירות איכותי ברמה גבוהה ואנו גאים בכך במיוחד. אין אצלנו לקוח לא מרוצה, דבר המעיד על איכות העבודה שלנו. אז פנו לגאיה זוהר ולא תתחרטו לרגע. 

let's talk

מגדל אלון 1 קומה 3  –יגאל אלון 94 תל אביב | 

טלפון 03-3036161 | פקס 079-5551532

שלח

שם:

שדה חובה

תודה רבה!
פנייתך התקבלה בהצלחה

טלפון:

שדה חובה

נבנה ע"י קידום פלוס

יש לך שאלה?

יגאל אלון 94 תל-אביב

מגדל אלון 1 קומה 3

טלפון 03-3036161

פקס 079-5551532

03-3036161        |

facebook