פרסום למגזר הצרפתי - מה היתרונות שלנו ?

פרסום למגזר הצרפתי העולה

 

כידוע, בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בקרב היהודים העולים מצרפת לארץ ישראל. כבר הרבה שנים שמרבית הצרפתים אשר לו עושים עלייה, באים לבקר לחופשות ארוכות של כמה שבועות. כתוצאה מכך, לקוחות אלה צורכים שירותים ומוצרים כמו כל תושב ישראל קבוע. כלומר, השוק הצרפתי מאוד מתרחב ויש פוטנציאל מאוד גבוה לצבור לקוחות צרפתים בנוסף לשאר הלקוחות במדינה. למשל בנתניה- אי אפשר להסתובב ברחוב מבלי לשמוע את השפה הצרפתית. יתר על כן, קם ביקוש בקרב הצרפתים לעיתונות בשפה הצרפתית. צרפתים רבים קוראים עיתונים בצרפתית, וניתן לפרסם בעיתונים הצרפתיים על בסיס שבועי. הצרפתים רואים את העיתונות ברמת אמינות מאוד גבוהה לעומת שאר ערוצי המדיה. לכן, צריך להשתמש בהזדמנות זו לפרסם את העסק שלך, ולעורר את תשומת הלב ומודעות הלקוחות הצרפתיים לעסק הייחודי שלך.

 

פרסום למגזר הצרפתי באמצעות האינטרנט

 

רשת האינטרנט על כל גווניה ומכלול אפשרותיה נחשבת לאמצעי פרסום מאוד חזק ברשת. היות למרבית הלקוחות יש פלאפונים ומחשבים, ורוצים להיות מעורבים במתרחש און ליין, יש סבירות גבוהה שהפרסום באמצעות האינטרנט יגרום לחשיפה בקרב מס' גדול של לקוחות. כל זאת בתנאי שהפרסום יהיה מקצועי, יעיל, וממוקד לעבר הלקוחות הפוטנציאליים ביותר עבור העסק שלך. כמו כן, חשוב שהפרסום יהיה יצירתי וקריאיטיב, עם ויזואליות אשר תמשוך את תשומת לב הלקוחות ותמקד אותם בעסק שלך. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו מתמחים בפרסום מקצועי, יעיל ומיוחד אשר יבדל אותך מאשר הלקוחות וישים את העסק שלך במרכז תשומת הלב של הלקוחות.  

כמו כן, פרסום באמצעות ערוצי טלוויזיה בשפה הצרפתית, יכולים לעורר מודעות בקרב הצרפתים. ניתן דרכנו ליצור סרטוני פרסום קצרים בצרפתית, ולפרסם אותם בערוצי הטלוויזיה הצרפתים. כתוצאה מכך, נוכל למקד את הצופים הצרפתים בפרסום קצר, משמעותי ויעל אשר ימשוך את תשומת הלב של  הצרפתים. אנחנו ניצור פרסום שיכיל ערך מוסף ויצור מודעות הקרב הצרפתים לרכוש את המוצר של העסק שלך. אנחנו רואים הזדמנויות אסטרטגיות למינוף העסק שלך ומביאים אותם לידי הצלחה על הצד הטוב ביותר! כל זאת בהתאם לצרכים ולרצונות שלך כבעל עסק. אנחנו מאמינים בשיתוף פעולה ובמקצועיות אשר תוביל את העסק שלך לניצחון כלכלי!

 

פרסום למגזר הצרפתי

let's talk

מגדל אלון 1 קומה 3  –יגאל אלון 94 תל אביב | 

טלפון 03-3036161 | פקס 079-5551532

שלח

שם:

שדה חובה

תודה רבה!
פנייתך התקבלה בהצלחה

טלפון:

שדה חובה

נבנה ע"י קידום פלוס

יש לך שאלה?

יגאל אלון 94 תל-אביב

מגדל אלון 1 קומה 3

טלפון 03-3036161

פקס 079-5551532

03-3036161        |

facebook