פייסבוק וגוגל

  קידום אורגני

  קידום ממומן 

  קמפיינים ממונים 

 

ניהול דף משתמש פרסום און ליין משמעותו פרסום ברשת/באינטרנט. פרסום ברשת הינה שיטה די חדשה שהתאפשרה כתוצאה מהתפתחות המדיה החדשה.
 
אין ספק שכל עסק חייב שיהיה לו אתר אינטרנט, נוכחות אינטרנטית, אך זה לא מספיק כדי לעשות פרסום אונליין ולכן יישנן מספר שיטות לפרסום און ליין.
מהי הדרך האפקטיבית ביותר לפרסום אונליין?
ליצור סדרת מסרים שיניעו את הגולש לרכוש את המוצר או השירות של בית העסק לפרסם את דפי הנחיתה במנועי החיפוש-גוגל,פייסבוק,לינקדאין,טויטר ועוד.
כדיי לעשות פרסום און ליין אפקטיבי על בעלי העסקים לקחת בחשבון שיש עלויות לעניין ולהקציב לכך סכום מסוים מדי כל חודש כמו בכל אפיק פרסומי, היתרון בפרסום און ליין שהחשיפה של העסק יכולה להגיע לאלפי אנשים הגולשים באינטרנט ומחפשים לקנות את המוצר או השרות שבית העסק מציע. בנוסף היתרון העיקרי הינו מדידה מדוייקת של אפקט הפרסום ע"י מספר המרות והקלקות.


חשוב לציין כשבית עסק כלשהו אינו נמצא באינטרנט ואין לו נוכחות על בסיס קבוע ואינו עושה פרסום און ליין הוא משאיר הרבה כסף למתחרים שלו ובעצם מפסיד כסף ולקוחות פוטנציאלים בכל יום

פלטפורה המאפשרת פילוח לפי קהל היעד בהתאם לפרופיל האפליקציה-ניתן לפרסם במספר אפליקציות מובילות לרבות חדשות 22/את /לאישה/טיים האוט/השרדות וכו... 


פרסום באינטרנט הסלולארי באייפון ואנדרואיד :
פרסום באינטרנט הסלולארי באייפון ואנדרואיד כולל הצבת באנרים פרסומיים באתרים ובאפליקציות מובילות. 


בישראל מעל 3 מיליון מכשיר אייפון וכ-2 מיליון מכשירי אנדרואיד וכ-800 אלף טאבלטים. הפרסום הינו במכשיר הנייד האישי, בסביבה נקייה ודלה במסרים מתחרים. הקלקה על הבאנר הסלולארי מובילה למיניסייט ייעודי ממנו ניתן להוציא שיחה, למלא טופס לידים ולהעביר מסרים פרסומיים.
שיטות המדידה שמות המושגים והבקרה – דומים לאינטרנט הסטנדרטי.
אחוז ההקלקה על באנר באייפון הינו פי עשר מקמפיין אינטרנט רגיל.

פרסום באפליקציות

let's talk

מגדל אלון 1 קומה 3  –יגאל אלון 94 תל אביב | 

טלפון 03-3036161 | פקס 079-5551532

שלח

שם:

שדה חובה

תודה רבה!
פנייתך התקבלה בהצלחה

טלפון:

שדה חובה

נבנה ע"י קידום פלוס

יש לך שאלה?

יגאל אלון 94 תל-אביב

מגדל אלון 1 קומה 3

טלפון 03-3036161

פקס 079-5551532

03-3036161        |

facebook