הפקת פרסומת לטלוויזיה שלב אחר שלב 

 

שלב ראשון :ניתוח אופי פעילות העסק והבנת הערכים של המותג. 

שלב שני: מחקר מעמיק אודות השוק וקהל היעד הרלוונטי.

שלב שלישי-"פיצוח" כתיבת תסריט  קריאטיב וארט.

שלב רביעי: הפקה :עריכה ,אפטר אפקט ,קריינות מיקס סאונד. 

שלב חמישי :ליווי מול הריגולציה עד הבאה לשידור.  

 

הפרסום בטלוויזיה מאפשר חשיפה לעשרות ומאות אלפי צופים בשעות האופ פריים והפריים טיים. בהתאם לתקציב הקמפיין ייעשה ניתוח מדויק של אופי המוצר והשעות בהן כדי יהיה לשדר את הפרסומת והכול תוך שמירה על רכש מדיה חכם וזול. סוגי קמפיינים בטלוויזיה תשדירים, התשדירים משובצים במסגרת תשדרי פרסומות באמצעותם ניתן להעביר מסר של הנעה לפעולה, ניתן לשדר את הפרסומת בצמדים ובשלשות באותו מקבץ פרסומות וזאת לשם הגברת האפקט.

משרדנו עורך ניתוח מקצועי על אופי הפעילות העסקית של בית העסק ו/או המוצר. על פי הממצאים מותאם ללקוח הערוץ הרלוונטי. הניתוח מסונכרן עם הידע המקצועי שלנו בניהול קמפיינים פרסומיים ובשילוב היכרות מעמיקה עם כלל ערוצי הטלוויזיה , מגישי התכניות ולוחות השידורים.

 

תוך שמירה על ניתוח מעמיק ופיצוח בריף נמליץ לבחור לבצע פרסום בערוצים השונים לרבות ערוץ הספורט,ערוץ 12 ,ערוץ 13,ערוץ 20,ערוץ 24 ,כאן 11  , אנו אחראים על הפקת פרסומות, התכנון יצירת קשר עם מנהלי הערוץ והרצה סופית של הפרסומת.

 חסויות, תשדירי החסות משובצים לפני היציאה למקבץ הפרסומות. החסויות משמשות בדרך כלל למיתוג וחשיפה, אך לא ניתן להעביר בהן מסר של הנעה לפעולה. 

פרסומות רדיו זו המומחיות שלנו, הפרסום ברדיו ,עד לרגע הפריצה לאוויר, וכדי שזו תגיע לכמה שיותר מאזינים עובר דרכנו.
משרדנו עורך ניתוח מקצועי על אופי הפעילות העסקית של בית העסק ו/או המוצר. על פי הממצאים מותאם ללקוח האפיק הפרסומי הרלוונטי. הניתוח מסונכרן עם הידע המקצועי שלנו בניהול קמפיינים פרסומיים ובשילוב היכרות מעמיקה עם כלל תחנות הרדיו, מגישי התכניות ולוחות השידורים.

פרסומות ברדיו יכולות להתבצע בכמה אפשרויות:

תשדירים - תשדירי הרדיו משובצים בתוך מקבצי הפרסומות באמצעותם ניתן להעביר מסר של הנעה לפעולה. ניתן לשלב תשדיר אורך ותשדיר קצר כדי להגדיל את אפקט התודעה/חשיפה.

חסויות - תשדירי החסות משובצים לפני היציאה למקבץ הפרסומות ובסמוך חזרה לתכנית, החסויות משמשות בדרך כלל למיתוג/ וחשיפה, קד"מ ותוכן שיווקי, לעומת הפרסומות. 

קד"מ ותוכן שיווקי - דרך יצירתית במיוחד לקידום העסק שלך. 

מדובר בפעילות פרסומית שלא במסגרת מקבצי הפרסומות, אלא במהלך שידור התכניות הזוכה להבלטה משמעותית בקרב המאזינים. פעילות תוכן שיווקי תשלב את פרסום המוצר במסגרת שידורי התכנית. למשל, המנחה ידבר וימליץ על המוצר ואף יראיין את בעל העסק.

במסגרת קד"מ התכנית תשודר בשילוב כוחות אקטיבי עם בית העסק למשל, צוות התכנית ישדר שעשועון/ משחק או תשדיר כלשהו בהתאם לערכי המוצר, כולל הנעה לפעולה וקריאה למאזינים להגיע לבית העסק, העברת מסרים פרסומיים ותדמיתיים בשידור חי וחלוקת ופרסים שווים למאזינים. 

פרס למאזין הזוכה יהיה מתנת המפרסם וילווה בקרדיט, ניתן גם "לשתול" מסרים בשידור חי, או להעלות פינה במסגרת תכנית רדיו שתשודר בחסות בית העסק ותתאים לעולם המסרים של הלקוח. 

הפינה תמותג באות חסות של הלקוח- קטע מוסיקלי מתוך הפרסומת או כל מסר אחר.  

הצוות הפרסומי שלנו מתמחה בהקמת קמפיינים ייעודיים התואמים למגזרים השונים ואף מתמחה בפרסום למגזר הערבי.

אנו נבנה עבורכם תכנית מקצועית לפרסום ברדיו, פרסום בקול ישראל או בכל תחנה בה תבחרו לבצע את הפרסום.

פרסום ברדיו

  עיצוב כל סוגי הפרינט
  עיתנות
  שילוט חוצות
  קטלוגים
  פליירים 

הפקת פרסומות

let's talk

מגדל אלון 1 קומה 3  –יגאל אלון 94 תל אביב | 

טלפון 03-3036161 | פקס 079-5551532

שלח

שם:

שדה חובה

תודה רבה!
פנייתך התקבלה בהצלחה

טלפון:

שדה חובה

נבנה ע"י קידום פלוס

יש לך שאלה?

יגאל אלון 94 תל-אביב

מגדל אלון 1 קומה 3

טלפון 03-3036161

פקס 079-5551532

03-3036161        |

facebook